GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tekanna 9344313

nr 934 4313

Tekanna

med groda, höjd ca 8 cm

Kondition: nagg, slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 12 januari 2015
kl 20:14:14

  • 12 jan

e-auktion

Läs mer om e-auktion